Türkçe English


Konuk Defteri

19.05.2013 03:02:44
Hüseyin

Nişanlımla birlikte 4 gece misafir olduk pansiyonunuzda. Gelirken tereddütlerimiz vardı fakat adımımızı atıp pansiyonu gördüğümüz an, sizinle tanıştığımız an geçti hepsi.. Aile sıcaklığında samimi içten davranışlarınız için ,tertemiz evinizii bizlere açtığınız için ,gösterdiğiniz ilgi için, leziz kahvaltılarınız için, Yusuf un gezmemizi kolaylaştırıcak tavsiyeleri için,evimizde hissetmemizi sağladığınız için bir kez daha çook teşekkür ederiz :) .. Kaş harika bir yer..Ramazan bey,Duru hanım,Yusuf bey harika insanlar.. Pansiyon çiçekler içinde cennet gibi..Kendinizi evinizde hissediyorsunuz... Tereddüt etmeden tavsiye ederim.Mutlaka o cenneti görmelisiniz ve bu harika aileyle tanışmalısınız :)

08.04.2013 17:19:42
SULTAN ARSLAN

2011 yılının Eylül ay ında bir arkadaşımın tavsiyesiyle sizlerle tanıştım.Bir işletmeden ziyade sanki ev misafirliğine gelmiş gibi hissettim.Sizlerle birlikte geçirdiğim 5 günlük tatil boyunca güleryüzlü oluşunuz ve samimi davranışınızla yüreğimde yer ettiniz.Herşey için teşekkürler...Her konuda yardımlarını eksik etmeyen,gezilip görülebilecek yerler hakkında bilgi veren,yönlendiren ve iki gece akşam yemeğini birlikte yediğim ailenin tüm fertlerine gönülden teşekkürler..Duru abla,Ramazan abi,Birdal ve Yusuf tekrar görüşmek dileğiyle İstanbul dan sevgilerle...SULTAN ARSLAN

10.10.2012 20:34:52
Zeynep Aytaç

Eylül başında bir haftalık bir tatil için Kaş a gittiğimde Aphrodite pansiyonda kaldım. O kadar tatlı,sıcak, güven veren insanlar karşılıyor ki sizi,anlatamam (gidip görmelisiniz, anlatmakla olmaz) :D Begonvillerle dolu olan balkon huzur verici; aynı zamanda kahvaltı ve akşamüstü çayı da burada veriliyor. Teras tan gün batımı harika :) Akşam yemek yiyeceğiniz yerden, eğleneceğiniz bara, gezilecek yerlere kadar bir sürü konuda size rehberlik ediyorlar. Aslında onlar sizin tatilinizi kusursuz hale getirmek için oradalar, bu işten para kazandıklarına ise inanmak güç...Teşekkürler her şey için, umarım tekrar gitme şansım olur Kaş a :)

19.09.2012 15:26:35
özgür altun

Güneyin en kaliteli,misfirperver ilçesi kaşta tatil yapmanın ve aphrodite pansyonda konaklamanın ayrıcalığını geçen yıl olduğu gibi bu senede yaşadık.size birçok aktivite ve bölge hakkında gezilip görülecek yerler konusunda ianılmaz derecede yardımcı oluyorlar.bu aile işletmesi pansyonun yıldızlarını bakanlık değil bu güne kadarki misafirleri takmış ve inanın bana sayılamayacak kadar çok yıldızları var.Ramazan bey ve ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunarım.

14.09.2012 22:50:44
Tülay Avcıdır

Güleryüzlü, samimi bir aile işletmesi. Çok keyifli bir tatil geçirdik , görüşmek dileğiyle, tekrar teşekkür ederiz Tülay&Günay


Konuk Defteri Foto Galeri

Fotoğraf bulunamadı. Foto galeri sayfası için buraya tıklayın
KAŞ HAKKINDA »
• Dünya turizminin önemli kentlerinden birisi
• Antalya'nın bir ilçesi
• Köyleri ile birlikte toplam nüfusu 50.000'dir
KAŞ HAVA TAHMİNİ »
• Hava tahminleri gerçek zamanlıdır
• Veriler Meteoroloji G.M.'den sağlanmaktadır
• Güncellenme zamanı; 21/06/2024 10:52
KAS
REZERVASYON »
• Rezervasyon hattı 7/24 açıktır
• Fiyatlar dönemlere göre değişiklik gösterir
• Size özel teklifler için lütfen arayınız
Bizi takip edin        
Kaş Apart bir Aphrodite Pansiyon iştirakıdır.

www.kaspansiyon.com ~ www.aphroditepension.com ~ www.kasotel.com